Ние создаваме
вкусови


Хајбори е извор на многу јадења кои содржат многу бои и нови вкусови. Неодоливи по вкусот и нераспоредливи по квалитет што го нудиме.
 

Различни специјалитети


Цезар салата230 MKD

ајзбер, кубети, пилешко месо, пармезан, дресинг, шери домати


Фамилијарна пица550 MKD

сос, кашкавал, шунка, суво месо, печурки, суџук.


Рамстек650 MKD

сезонски зеленчук, компир.


ПОГЛЕДНИ МЕНИ
РЕЗЕРВИРАЈ МАСА ОНЛАЈН

Ние во Хајбори ви овозможуваме многу лесно да резервирате онлајн со цел вашиот ден да биде планиран. Без да потрошите време, вие со само неколку кликови може да го резервирате вашиот ручек или вечера.


Од понеделник до недела, од 8:00 до 24:00 часот.

РЕЗЕРВИРАЈ МАСА