Ne krijojmë
shije


Haybori është burrim I shumë ushqimeve qe përmbajnë shumë ngjyra dhe shije të reja. Të parrezistueshme në shijimin e tyre dhe të pakrahasueshme në cilësinë që ofrojmë.
 

Specialitete të ndryshme


Sallatë Çezar 230 MKD

Marullë, kubeti, file pule, parmezan, dresing, cherry domate


Pizza Familjare 550 MKD

Salcë domatesh, kaçkavall, mish i thatë, sallam pule, kërpudha, suxhuk.


Ramstek 650 MKD

File ramsteku, salcë ajkë ose speciale, perime dite, patate.


SHIKONI MENUNË
REZERVO TAVOLINË ONLINE

Që dita juaj të jetë e planifikuar, ne ju kemi mundësuar që në Haybori të rezervoni shumë lehtë online. Vetëm me disa klikime ju arrini që pa humbur kohë të rezervoni drekën apo darkën tuaj.


Nga e hëna deri të diellën, nga ora 8:00 deri 24:00

REZERVO TAVOLINËN